Vračanje učbenikov

V prihodnjem tednu bodo učenci v šolsko knjižnico vračali učbenike po naslednjem razporedu:

8. razred: SREDA, 19. 6., 1. ura

7. razred: SREDA, 19. 6., 4. ura

6. razred: ČETRTEK, 20. 6., 2. ura

5. razred: ČETRTEK, 20. 6., 5. ura

4. razred: PETEK, 21. 6., 1. ura

Učenci naj učbenike že doma pripravijo na vračanje (‘slečejo’ ovitke – razen samolepilnih, odstranijo nalepke …). Ko učenci vrnejo komplet, si tudi izposodijo novega za naslednje šolsko leto, zato naj imajo s seboj kakšno večjo vrečo. Nove učbenike naj učenci zavijejo, jih opremijo z nalepko in se podpišejo na za to predvideno mesto na notranji strani platnice.

Starejši učenci (bodoči 9. in 8. razred) bodo zraven učbenikov dobili tudi prozorno folijo za zavijanje.

Navodila za ravnanje z učbeniki najdete pod zavihkom Knjižnica/Učbeniški sklad ali na povezavi: Učbeniški sklad – Osnovna šola Rovte (osrovte.si)