Učenke in učenci!

Vsi učeči naše šole imate možnost pridobiti dostop do brezplačnih storitev Office 365 for Education, ki vključujejo e-pošto, one drive, koledar, chat, dokumente, …

Image_AcrossYourDevice_430x145

Office 365 račun lahko učenci uporabljate v času šolanja na naši šoli.

Poleg tega je na voljo tudi programska zbirka Office Pro Plus, ki vključuje Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher in Access. Omenjene storitve lahko uporabljate na 10 napravah (telefoni, tablice, računalniki, …). Office 365 ali posamezne programe iz paketa lahko uporabljate kot spletno različico ali pa si jih prenesete in namestite na svoje domače naprave.

office-apps

Za dostop do storitev Office 365 potrebujete e-naslov (svojega ali od staršev). Vsi, ki želite pridobiti licenco, pišite na matic.karce@osrovte.si in si zagotovite svoj uporabniški račun. Obvezni podatki za dostop učenca:

• ime in priimek,
  • razred,
  • naziv šole .

Prijavne podatke prejmete v nekaj dneh na svoj e-poštni naslov.

Za vse ostale informacije se obrnite na računalničarko Matica Karčeta.