Naravoslovni dan za učence 7. razreda

V petek, 24. maja, bo 7. razred imel naravoslovni dan, ki se bo izvajal v živalskem vrtu v Ljubljani.

Malico vzamejo v šoli. S seboj lahko imajo kakšen prigrizek in pijačo ter vremenu primerna oblačila in obutev, saj se naravoslovni dan izvaja v vsakem vremenu.  Hrano in pijačo bo mogoče tudi kupiti v živalskem vrtu. Kosila v šoli za ta dan ne bo.

Ker je živalski vrt odprt za javnost in ga obiskujejo tudi  različne osnovne ter srednje šole, pričakujemo gnečo. Želim, da se z otrokom pogovorite o obnašanju, skupinskem delu in izogibanju težav (verbalnih in fizičnih), saj bomo le tako uspeli doseči učne cilje.  Otroci se morajo vesti kulturno, ne smejo hraniti živali ali jih na kakršenkoli način vznemirjati.  V primeru poškodovanja lastnine živalskega vrta, stroške krijete starši.

Otroci za svoje imetje (telefon, denar, ipd. ) odgovarjajo sami. Na avtobusu so telefoni prepovedani.

Obvezni učni pripomočki, ki jih MORAJO imeti s seboj so:  manjši nahrbtnik, pisalo, trdo podlogo za pisanje,  manjši dežnik (za primer dežja).

Odhod iz Rovt je ob 7.30, predviden prihod v Rovte je ob 14. uri (odvisno od prometa). Za privoz v šolo poskrbite starši, za odvoz pa šola.

Strošek prevoza v Ljubljano je odvisen od števila udeleženih učencev.

Strošek vstopnine z enournim vodenjem je 8,1 EUR.

Oboje bo navedeno na položnici za maj.

Urška Košak, vodja naravoslovnega dne