Povabilo k sodelovanju v akciji Pokloni zvezek

Spoštovani učenci in starši!

Vabimo vas k podpori in sodelovanju v letošnji akciji Pokloni zvezek. Z akcijo želimo zbrati čim več zvezkov za otroke v stiski. Vse učence spodbujamo k solidarnosti s sovrstniki.

Vsakega učenca vabimo, da pokloni enega ali več novih, velikih, črtanih zvezkov za osnovnošolce, ki tudi v Sloveniji potrebujejo pomoč. Zvezke zbiramo za 13.000 otrok, ki jim Karitas preko poletja pomaga s šolskimi potrebščinami.

Učenci bodo jutri v šoli prejeli razglednico, na katero bodo lahko narisali risbo ali zapisali misel, pozdrav… za sovrstnika, ki bo zvezek prejel. Razglednico naj vložijo v darovani zvezek.

Učenci razredne stopnje naj zvezke prinesejo svojim razredničarkam, učenci predmetne stopnje pa učiteljici Teji Žakelj.

Zbiranje zvezkov bo potekalo najkasneje do 7. junija 2024.