Prireditev ob dnevu samostojnosti in enotnosti

Na prireditvi ob dnevu samostojnosti in enotnosti je sodelovala večina naših učencev. Upamo, da  smo vam večer napolnili z radostjo in ponosom.

Prireditev sta povezovala Eva Alič in Erik Schwarzmann.

Himna: MPZ in Vito Dolinar

MPZ, učitelj Jošt Cankar: Vrtec ogradila bodem, Bela snežinka

OPZ, učiteljica Estera Stojko: venček (Mi smo otroci enega sveta, Na travniku, Za božič kot otrok)

Prvošolci, učiteljica Tjaša Skvarča: ples na božično glasbo

Katja Drmota, Maja Jereb, Jaka Treven, učiteljica Amalija L. Bevc: Družina Moder

Drugošolci, učiteljica Petra J. Lukan: Iščemo hišico, Anja Štefan

Šestošolci, kitaristi, učiteljica Romana Ž. Rožmanc: Tisoč iskric

Harmonikarji, Romana Ž. Rožmanc: Čebelar, Poštar, Na golici

Glasbena predstava Čebele smo: učiteljica Mojca Klemen, OPZ, učiteljica Estera Stojko

Šestošolci so spekli božično pecivo in nas po prireditvi pogostili v jedilnici.

Fotografski krožek je v avli pripravil razstavo fotografij praznične Ljubljane, knjižničarski krožek pa razstavo knjig.

Čestitamo ob prazniku samostojnosti in enotnosti z verzi Radoslava Razlaga: Bodi zdrava, domovina, mili moj slovenski kraj! Ti prekrasna, ti edina, meni zemeljski si raj!

Želimo vam vesel in miren božič, v novem letu zdravja, srčnosti, poguma.