PRVI ŠOLSKI DAN

Prvi šolski dan bodo učenci vseh razredov v matičnih učilnicah, ki so zapisane v spodnji preglednici. Od 8.20 do 10.00 bodo z učenci razredniki ali njihovi namestniki. Po malici bo pouk potekal po prirejenem urniku. Pouk bomo zaključili ob 12.40.

Razred1.2.3.4.5. a6. a6. b7. a7. b8. a9. a9. b
UčilnicaU4U1U3U02U2U7U01U5U6U9U8U12
RazrednikEstera Stojko, Tjaša SkvarčaPetra Jenko Lukan, Alenka ŠemrovJasmina Buh, Špela MoravecErmina Šimenc, Bojana ŠkrljMetka Bogataj, Jošt CankarGregor Antloga, Urša NovakKatarina Lednik, Teja ŽakeljMatic Karče, Ljudmila TrevenDejan Žujić, Anka TušekUrška Košak, Mojca KlemenAmalija Lazar BevcAlenka Mehle, Nataša Kristanc

Učenci od 2. do 5. razreda naj prinesejo s seboj šolsko torbo z vsemi potrebščinami in zvezki s seznama.

Učenci predmetne stopnje naj prinesejo torbo, pisala, beležko in copate.

Na kosilo se bodo učenci za prvi dan prijavili prvo šolsko uro.

Vozne rede prihodov bomo objavili naknadno.

Odvozi domov v vse smeri bodo ta dan organizirani ob 13.00, drugega odvoza ne bo.

Jutranjega varstva prvi šolski dan ne bomo organizirali, naprej pa bo letos organizirano za učence 1. razreda in izjemoma za kakšnega učenca 2. razreda, seveda v dogovoru z razredničarko.

Podaljšano bivanje bo organizirano že prvi šolski dan.

Prvošolčki so obvestilo prejeli po pošti, objavljeno pa je tudi na spletni strani šole. Vaši učiteljici vas bosta ob 11.00 pričakali pred šolo.

Učenci POŠ Vrh Svetih Treh Kraljev upoštevajte navodila objavljena na spletni strani šole pod zavihkom Podružnična šola.

Aleksandra Urbas, ravnateljica