Ekskurzija na Primorsko za 6. in 7. razred

OBVESTILO

V ponedeljek, 17. junija, bosta 6. in 7. razred imela naravoslovni dan, ki se bo izvajal v Krajinskem parku Strunjan (Primorska).

Otroci naj imajo s seboj:

• pisalo,
  • trdno podlago za pisanje,
  • kopalna brisača in kopalke,
  • kremo za sončenje,
  • sandali ali športni copati (Natikačev ne smejo imeti, saj bomo šli na pohod.),
  • zaščitno pokrivalo,
  • vremenu primerna oblačila,
  • pelerina ali manjši dežnik za v primeru dežja,
  • denar za sladoled,
  • dovolj pijače (najboljša je voda),
  • prigrizki ali dodatna malica, saj kosila ne bo (malico prevzamejo v šoli).

Otroci za svoje imetje  (denar, ipd. ) odgovarjajo sami. Telefoni so prepovedani.

Odhod iz Rovt je ob 7.30, predviden prihod v Rovte je ob 14.30 uri (odvisno od prometa). Otroci naj bodo pred šolo vsaj 10 minut prej, da prevzamejo šolsko malico.

Za privoz v šolo poskrbite starši, za odvoz pa šola. Glede na to, da so razmere v prometu nepredvidljive, se lahko zgodi, da se v Rovte vrnemo po zadnjem odvozu, kar pomeni, da v tem primeru otroke prevzamete sami.

Vstopnina je 7 EUR, ki jo boste poravnali skupaj s stroški prevoza, ki bo zaračunan na položnici za mesec junij.

Lepo vas pozdravljam,

Urška Košak, vodja naravoslovnega dne