ZBIRALNA AKCIJA ODPADNEGA PAPIRJA

V tednu od 12. 10. 2021 do 15. 10. 2021 bomo učenci 9. razreda OŠ Rovte zbirali odpadni papir. Kontejner bo postavljen za šolo (ob cesti na Kovk) od ponedeljkovega jutra do petkovega poldneva.

Če si prevoza ne morete zagotoviti, pokličite v tajništvo šole na št. 017503024 in bo zanj poskrbela šola.

Devetarji OŠ Rovte

Objavljeno v 9. razred, Nerazvrščeno, Novice za starše | Komentiraj

Govorilne ure, 11. 10. 2021

V ponedeljek, 11. 10. 2021, bodo na šoli organizirane prve popoldanske pogovorne ure. Potekale bodo preko aplikacije Zoom. Vsi, ki bi se jih radi udeležili, se preko maila najavite izbranemu učitelju, najkasneje do nedelje zvečer. Učitelj vam bo sporočil uro in povezavo do srečanja. Maile učiteljev dobite na spletni strani šole.

Še vedno pa velja, da lahko učitelje po telefonu pokličete tudi v dopoldanskem času govorilnih ur.

OBVESTILO O EKSKURZIJI

Spoštovani starši,

v sredo, 6. 10., 2021, bodo imeli učenci 6. in 7. razreda kulturni dan. Odšli bomo na ekskurzijo na Štajersko.

Objavljeno v 6. razred, 7. razred, Novice za starše | Komentiraj

Delovna sobota, 25. 9. 2021

Učence in starše obveščamo, da bomo jutri nadomeščali 24. 12. Pouk bo potekal po sredinem urniku do konca 6. ure (13.40). Malica in kosilo bosta organizirana na šoli.

Jutranje varstvo bo, podaljšanega bivanja ne bo.

Prvi odvoz bo ob 12.44 in 13.00 v smeri Vrh, Petkovec in Zavratec. Drugi odvoz bo ob 13. 50 v vse smeri.

1. športni dan: Orientacijski tek in pohod

V sredo, 15. 9. 2021, bomo imeli za vse razrede naše šole 1. športni dan.

Začetek športnega dneva bo ob 8:20 in konec ob 12:40 uri.

Učenci potrebujejo pohodniško opremo, nahrbtnik za malico in pijačo.

Šolska malica bo organizirana, prav tako kosilo. Jutranje varstvo,  podaljšano bivanje in šolski prevozi bodo potekali po običajnem urniku.

•  Učenci 1. razreda bodo odšli s svojima učiteljicama na krajši sprehod v okolico šole.
  • Učenci od 2. do 6. razreda bodo odšli z učiteljicami na orientacijski pohod.
  • Učenci od 7. do 9. razreda bodo razdeljeni v skupine po tri. Njihova naloga bo, da hitro najdejo vseh šest kontrolnih točk in za progo porabijo čim manj časa.

Po končanem orientacijskem pohodu in teku sledijo športne igre na Kovku, ter razglasitev rezultatov.

Učitelj Robert Grom

Objavljeno v 1. razred, 2. razred, 3. razred, 4. razred, 5. razred, 6. razred, 7. razred, 8. razred, 9. razred, Novice za starše, Šport | Komentiraj

Informacije za učence in starše o NPZ 2021/2022

Učence OŠ Rovte in starše obveščamo, da si na tej povezavi lahko ogledajo vse informacije o NPZ 2021/2022.

Objavljeno v Novice za starše, NPZ, učenci | Komentiraj

ŠVN Poreč 2021

Objavljeno v 4. razred | Komentiraj

URNIK 2021/2022

PRIHOD 4. R V POREČ

Obveščamo vas, da smo srečno prispeli v Poreč. Počutimo se odlično in komaj čakamo na skok v morje.

Učitelji in učenci 4. r.

Objavljeno v 4. razred, Novice za starše | Komentiraj

PRVI ŠOLSKI DAN

Spoštovani starši, drage učenke, dragi učenci!

Vlada RS se je odločila, da bodo 1. septembra v šole odšli vsi učenci po modelu B. Vesel sem te odločitve, na nas vseh pa je, da tako ostane čim dlje.

Zato vas, spoštovani starši prosim, da skupaj s svojimi otroki osvežite splošne higienske ukrepe ob nalezljivih boleznih, še zlasti ob pojavu COVID-19, saj bomo tudi s tem prispevali k vzdrževanju dobre epidemiološke slike v naši državi in imeli odprto šolo, kar si vsi želimo.

Potek prvega šolskega dne:

Prvi šolski dan bodo učenci vseh razredov v matičnih učilnicah, ki so zapisane v spodnji preglednici.

Razred1.2.3.4.5. a5. b6.7. a7. b8.9.
UčilnicaU4U1U01U02U3U2U10U7U12U6U9

Učenci 2. in 3. razreda naj prinesejo s seboj vse potrebščine in zvezke s seznama.

Učenci 5. razreda naj prinesejo s seboj vse zvezke. Peresnico in barvice.

Učenci predmetne stopnje naj prinesejo pisala, beležko, torbo, copate in zaščitno masko.

Na kosilo se bodo učenci za prvi dan posebej prijavili prvo šolsko uro.

Odvozi v vse smeri bodo ta dan organizirani ob 12.30, drugega odvoza ne bo.

Jutranjega varstva prvi dan ne bomo organizirali, naprej pa bo letos organizirano le za učence prvega razreda in izjemoma še za kakšnega učenca 2. razreda, seveda v dogovoru z razredničarko.

Podaljšano bivanje bo organizirano že prvi dan, za naprej pa naj velja, če je le mogoče, naj gredo otroci zaradi trenutne situacije čimprej domov in naj v podaljšanem bivanju ostajajo le v nujnih primerih.

Prvošolčki so obvestilo prejeli po pošti. Vaša učiteljica vas bo ob 10. uri pričakala pred šolo.