TOM nahrbtnik

17. 5. 2022 je Zveza prijateljev mladine Slovenije pričela z vseslovensko akcijo »TOM telefon® potuje, otroke obiskuje«, s katero obeležuje mednarodni dan otroških telefonov. V ta namen TOM nahrbtnik potuje po Sloveniji in obiskuje osnovne šole. Akciji se v prihajajočem tednu pridružuje tudi naša šola.

Z akcijo bi radi sporočili, da nobena težava ni prevelika ali premajhna za pogovor. TOM nahrbtnik, in dejavnosti povezane z njim, bo otroke in mladostnike opomnil, da lahko anonimno in brezplačno kontaktirate TOM vsakič, ko imate težavo, vprašanje ali potrebujete pogovor.

Na naši šoli bo TOM nahrbtnik gostoval 7 dni, natančneje od 31. 5. do 6. 6. 2022.

Ta vnos je bil objavljen v 1. razred, 2. razred, 3. razred, 4. razred, 5. razred, 6. razred, 7. razred, 8. razred, 9. razred, Novice za starše. Zaznamek za trajno povezavo.