Odjava od obrokov – OBVESTILO

Spoštovani starši.

Prosimo, da v primeru napovedane odsotnosti otroka (koriščenje dopusta, predčasen odhod domov zaradi obiska zdravnika, zobozdravnika …) OBVEZNO uredite odjavo od obrokov. Odjava od obrokov je namreč dolžnost staršev in ne razrednika.

To lahko storite na naslednje načine:

– osebno v kuhinji šole

– po elektronski pošti: kuhinja.osljrov@guest.arnes.si

– po telefonu: 01/ 750-3147

– otroci od 5.–9. razreda pa se lahko sami odjavijo pri vodji kuhinje en dan prej oziroma najkasneje do 8.30 istega dne (če gre za načrtovan odhod domov zaradi obiska zdravnika ipd.).

POZOR!

V primeru, da obrokov ne boste pravočasno odjavili, vam jih bomo morali zaračunati po veljavnem ceniku šole.

Staršem otrok, ki imajo subvencionirane obroke, bo šola obroke zaračunala v primeru odsotnosti otroka, če jih ne bodo pravočasno odjavili.

Več si lahko preberete na spletni strani šole: http://solarovte.splet.arnes.si/prijava-in-odjava/

Hvala za razumevanje.

Urška Košak, vodja prehrane