DOBRODOŠLI PRVOŠOLCI

Pa smo ga dočakali… Prvi šolski dan za prvošolčke.

Prvošolčki smo se s starši zbrali pred šolo. Ravnatelj nas je povabil v našo učilnico. Toplo nas je pozdravil in nam namenil nekaj spodbudnih besed. Pozdraviti nas je prišel tudi župan, gospod Berto Menard. Podaril nam je knjigo in slovensko zastavo. V razred nas je prišlo pozdravit tudi sonce (maskota naše šole). Sonce je z nami zaplesalo. Potem smo se v koloni premaknili v prenovljeno šolsko telovadnico. Tam so nam drugošolci odigrali igrico o pikapolonici in njenih pikah. Pikapolonica ni vedela, koliko pik ima na krilcih, zato smo ji pike pomagali prešteti mi. Po igrici nas je v učilnici čakalo sladko presenečenje – torta s pikapolonicami. Fotografirali smo se z njo in komaj čakali, da jo dobimo na krožnik. Ob koncu smo se fotografirali še skupaj  s starši, se poslovili in zakorakali novemu življenju naproti. ZDAJ GRE PA ZARES!